Last minute

Last minute понуда во Barcino!

Грција- Last Minute:
Специјална Last Minute Промоција за Hotel Tropical 4*:

Од 23.08 до крај на септември:

Еден член на семејството плаќа, другите членови одат гратис (1/4 соба) + гратис превоз
-50% попуст за Family Bungalow + гратис превоз
-1+1 гратис за 1/2 и 1/3 соби + гратис превоз

Акцијата важи од петок до недела во 22 часот.

Сместување во апартмани во Грција за 10 ноќевања:

Касандра (Ханиоти, Полихроно, Пефкохори) – за термин: 19.09.-29.09.2022 год. – 20% попуст за уплати во целост за сите вили од нашата понуда
Паралија, Вила Одисија – 20.09.-30.09.2022. – 20% попуст за уплати во целост
Лептокарија, Неи Пори – за период: 21.09.-01.10.2022 година, – 20% попуст за уплати во целост за сите вили од нашата понуда
Стримоникос (Врасна и Аспровалта) – за период: 23.09 – 03.10.2022 година. – 25% попуст за уплати во целост за сите вили од нашата понуда
Sithonia (Sarti, Neos Marmaras) – за периодот: 22.09.-02.10.2022 година, – 20% попуст за уплати во целост за сите вили од нашата понуда
Тасос (Потос и Лименас ) – за термин: 25.09.-04.10.2022 г. – 25% попуст за уплати во целост за сите вили од нашата понуда

Специјална понуда 15=10. Имате вкупно 15 ноќевања по цена од 10 ноќевања.

– Напомена: Попустот не може да се комбинира со други LM попусти.

Сместување во апартмани во Грција за 5 ноќевања:

Ситонија (Сарти, Никити и Неос Мармарас) – за периодот: 17.09.-22.09. цена: 39 евра по лице

Следниве вили имаат цени од 69 евра по лице:

Vila Loukakis

Vila Sarti Inn

Vila Star Paradise

За повеќе информации и резервации, можете да не добиете на 02 3290 590  или да не посетите лично во East Gate Mall, kat 1 .

 Barcino Tours Ваш партнер за цел живот!

Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt