Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Konstantin 1 Ја издвојуваме оваа недела
  • Од плажа: 100 m
  • Од центар: 250 m

Нудиме четворокреветни апартмани на приземје и на првиот кат од вилата, погодни за семејства или четворица возрасни. Во близина на вилата има јавен паркинг простор, додека во дворот има туш кабина и скара кои се достапни за гостите.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt