Категории
Hotel Tropical
Касандра

Hotel Tropical – Skala Furka

На западната страна на полуостровот Касандра, на мирното место Скала Фурка се наоѓа хотелот Tropical 4 *. Оддалечен е околу 1,5 км од централниот дел на Скала Фурка.

Врњачка Бања
Бања Врњачка

Врњачка Бања

Врњачка Бања е најстарата и најпознатата бањска туристичка дестинација во Србија. Поради својата убавина ја нарекуваат и кралица на српскиот туризам

Terme_Izola_Hotel_Mirta-7.jpg
Словенија

ИЗОЛА

Изола е жива и живописна медитеранска населба, која најмногу ја карактеризира љубезноста на локалното население.

Јордан
Далечни дестинации

Јордан

Лоциран на Блискиот Исток, Јордан е една од најбезбедните земји во регионот. Полн со историја, архитектонски чуда, пустини, долини и море, тој е идеална дестинација за истражување.

Сејшели
Сејшели

Сејшели

Доколку сонувате за недопрена бујна природа и најубавите песочни плажи, Сејшелите се создадени за вас. Вклучете се во авантура со нас!

sri lanka
Шри Ланка

Шри Ланка

Откријте ја Шри Ланка - земја со долга традиција, опкружена со океан и нереална прекрасна природа.

putovanje_zanzibar1.jpg
Далечни дестинации

Занзибар

Занзибар е остров кој припаѓа на Танзанија во Источна Африка. Познат е по рафија, туризам и многу зачини, па затоа го нарекуваат и остров на зачините.

putovanje_indonesia_bali1.jpg
Бали

БАЛИ

Плажи полни со сурфери кои фаќаат немирни бранови, активни вулкани, прошетки низ оризови полиња, турнеи низ храмовите, барови со лесна музика и пријателски настроени домаќини, се само дел од работите кои ќе ве натераат да го засакате Бали.

bangkok-5088795_960_720.jpg
Тајланд

ТАЈЛАНД

Кралството Тајланд е земја во Југоисточна Азија. Фантастичен спој на античка култура и прекрасни плажи. Со својот брег гледа на Индискиот и Тихиот Океан.

Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt