Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Hotel Finlandia Одлична цена
  • Од центар: 1500 m

Модерен хотел кој се наоѓа на 800 метри од ски-лифтот и скијачките патеки, како и на околу 15 минути пешачење од центарот на градот или 1500 метри. Опкружен е со борова шума. До центарот на градот е можно да се стигне и со автобус кој сообраќа во вечерните часови.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Regnum14.jpg Ја издвојуваме оваа недела

Regnum Aparthotel & Spa 5*, Банско е изграден во 2013 година. 450м од ски-лифт и 1,5км од центарот на Банско. Хотел Регнум 5*, Банско има организирано бесплатен превоз хотел - ски-лифт - хотел според утврдениот возен ред.

Погледнете ја понудата
Yagoda & Malina Villas Сместување приспособено за деца

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours