Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Hotel Finlandia Одлична цена
  • Од центар: 1500 m

Модерен хотел кој се наоѓа на 800 метри од ски-лифтот и скијачките патеки, како и на околу 15 минути пешачење од центарот на градот или 1500 метри. Опкружен е со борова шума. До центарот на градот е можно да се стигне и со автобус кој сообраќа во вечерните часови.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Regnum14.jpg Ја издвојуваме оваа недела

Regnum Aparthotel & Spa 5*, Банско е изграден во 2013 година. 450м од ски-лифт и 1,5км од центарот на Банско. Хотел Регнум 5*, Банско има организирано бесплатен превоз хотел - ски-лифт - хотел според утврдениот возен ред.

Погледнете ја понудата
Yagoda & Malina Villas Сместување приспособено за деца

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt