Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Regnum14.jpg Ја издвојуваме оваа недела

Regnum Aparthotel & Spa 5*, Банско е изграден во 2013 година. 450м од ски-лифт и 1,5км од центарот на Банско. Хотел Регнум 5*, Банско има организирано бесплатен превоз хотел - ски-лифт - хотел според утврдениот возен ред.

Погледнете ја понудата
Hotel Grand Royale Одлична цена

Овој модерен хотел е изграден во 2011 година и се наоѓа на околу 1 км од првата гондола станица и околу 1,2 км од центарот на градот. Сите гости можат да ја користат бесплатната шатл-служба до ски-лифтот според утврдениот возен ред. Се состои од една зграда. Располага со околу 72 студија/апартмани.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Bugarska_Bansko_Apart_Hotel_Lucky_Bansko_SPA__Relax_Barcino_Tours-9.jpg Одличен квалитет

Aparthotel Lucky наоѓа на околу 450 метри од центарот на Банско, додека од ски-лифтот е на околу 1,6 км. Хотелот Лаки е изграден во 2007 година, а реновиран во 2017 година. Модерен хотел со фантастична услуга и препорачан за сите оние кои сакаат да бидат лоцирани малку поблиску до центарот и блиску до ноќниот живот

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Winslow_Highland13.jpg Одлична цена

ApartHotel Winslow Highland 2* е објект со одлична локација. Се наоѓа во мирен дел на Банско, на околу 50м од најблиската ски-лифт станица. Од центарот е на околу 1500м. Апартхотелот Винслоу Хајленд е изграден во 2004 година и реновиран во 2019 година.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Winslow_Infinity_And_Spa10.jpg Одлична цена

Апартманскиот хотел Winslow Infinity е комплекс од три згради сместени во природна средина. Главно е наменет за семејства и деловни луѓе во потрага за релаксација во уникатно уредено сместување со традиционален стил и удобност.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours