Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Yagoda & Malina Villas Сместување приспособено за деца

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Festa_Winter_Palace16.jpg Сместување приспособено за деца

Има внатрешен базен, интернет кафе, Wi-Fi во лобито на хотелот, менувачница, паркинг*, гаража*, ресторан, бар, ски соба, велнес центар, фитнес, сауна, парна бања, солариум*, масажи*, џакузи , област за релаксација и шок туш.

Погледнете ја понудата
Hotel Lion Borovec Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 700 m
  • Од aеродромот: 66.6 km

Хотелот Lion Borovec е опкружен со борова шума во едно од најмирните, живописни места во одморалиштето, а од својата летна тераса нуди прекрасен поглед на планината Рила.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours