Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Yagoda & Malina Villas Сместување приспособено за деца

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Festa_Winter_Palace16.jpg Сместување приспособено за деца

Има внатрешен базен, интернет кафе, Wi-Fi во лобито на хотелот, менувачница, паркинг*, гаража*, ресторан, бар, ски соба, велнес центар, фитнес, сауна, парна бања, солариум*, масажи*, џакузи , област за релаксација и шок туш.

Погледнете ја понудата
Hotel Lion Borovec Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 700 m
  • Од aеродромот: 66.6 km

Хотелот Lion Borovec е опкружен со борова шума во едно од најмирните, живописни места во одморалиштето, а од својата летна тераса нуди прекрасен поглед на планината Рила.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt