Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Hotel Finlandia Одлична цена
  • Од центар: 1500 m

Модерен хотел кој се наоѓа на 800 метри од ски-лифтот и скијачките патеки, како и на околу 15 минути пешачење од центарот на градот или 1500 метри. Опкружен е со борова шума. До центарот на градот е можно да се стигне и со автобус кој сообраќа во вечерните часови.

Погледнете ја понудата
Hotel Mursalitsa Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 3200 m
  • Од aеродромот: 80,4 km

Hotel Mursalitsa е одлично место за семејство, пријатели или одмор со саканата личност. Неговите гости уживаат во мирното опкружување на Пампорово, но на неколку метри од скијачките патеки до кои не е потребен превоз или лифт.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours