Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Festa_Winter_Palace16.jpg Сместување приспособено за деца

Има внатрешен базен, интернет кафе, Wi-Fi во лобито на хотелот, менувачница, паркинг*, гаража*, ресторан, бар, ски соба, велнес центар, фитнес, сауна, парна бања, солариум*, масажи*, џакузи , област за релаксација и шок туш.

Погледнете ја понудата
Hotel Grand Royale Одлична цена

Овој модерен хотел е изграден во 2011 година и се наоѓа на околу 1 км од првата гондола станица и околу 1,2 км од центарот на градот. Сите гости можат да ја користат бесплатната шатл-служба до ски-лифтот според утврдениот возен ред. Се состои од една зграда. Располага со околу 72 студија/апартмани.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Bugarska_Bansko_Apart_Hotel_Lucky_Bansko_SPA__Relax_Barcino_Tours-9.jpg Одличен квалитет

Aparthotel Lucky наоѓа на околу 450 метри од центарот на Банско, додека од ски-лифтот е на околу 1,6 км. Хотелот Лаки е изграден во 2007 година, а реновиран во 2017 година. Модерен хотел со фантастична услуга и препорачан за сите оние кои сакаат да бидат лоцирани малку поблиску до центарот и блиску до ноќниот живот

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Winslow_Highland13.jpg Одлична цена

ApartHotel Winslow Highland 2* е објект со одлична локација. Се наоѓа во мирен дел на Банско, на околу 50м од најблиската ски-лифт станица. Од центарот е на околу 1500м. Апартхотелот Винслоу Хајленд е изграден во 2004 година и реновиран во 2019 година.

Погледнете ја понудата
Zimovanje_Hoteli_Bugarska_Winslow_Infinity_And_Spa10.jpg Одлична цена

Апартманскиот хотел Winslow Infinity е комплекс од три згради сместени во природна средина. Главно е наменет за семејства и деловни луѓе во потрага за релаксација во уникатно уредено сместување со традиционален стил и удобност.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt