Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Hotel Belvedere Holiday Club Одлична цена

Одличен хотелски комплекс составен од три згради. Хотелот има исклучителна локација, се наоѓа на околу 300 метри од гондолата и на околу 700 метри од центарот на Банско. Во текот на зимската сезона на гостите им е обезбеден бесплатен превоз до и од гондолата.

Погледнете ја понудата
Hotel Dumanov Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 1800 m
  • Од aеродромот: 142 km

Хотелот Думанов, изграден во типичен банско стил, а според современите барања и стандарди, се наоѓа во престижниот дел на градот во подножјето на величествената планина Пирин. Комплексот има се што е потребно за релаксација и одмор, а првенствено е наменет за групно сместување.

Погледнете ја понудата
Hotel Lion Borovec Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 700 m
  • Од aеродромот: 66.6 km

Хотелот Lion Borovec е опкружен со борова шума во едно од најмирните, живописни места во одморалиштето, а од својата летна тераса нуди прекрасен поглед на планината Рила.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt