Филтри

Филтри

Понуда - сезона 2023/2024

Mountain romance hotel Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 1000 m
  • Од aеродромот: 142 km

Хотелот Mountain Romance е изграден во традиционален стил на Банско, а првенствено е наменет за семејства. Реновиран е во 2019 година, а собите се опремени со висококвалитетен мебел.

Погледнете ја понудата
Riverside Boutique Hotel Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 60 m
  • Од aеродромот: 162 km

Riverside Boutique Hotel изграден со пријатен амбиент и зрачи со луксуз и удобност од една страна и професионалност и внимание од друга страна. Хотелот е главно наменет за сместување на возрасни и групи, но нуди и можност за пријатен престој со деца.

Погледнете ја понудата
Saint George Palace Aparthotel Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 3000 m
  • Од aеродромот: 165 km

Saint George Palace Aparthotel e хотелот чии гости се најблиску до планините, па можат да уживаат во прекрасниот поглед. Прилагоден е за престој на семејства и групи, кои бараат активна зима и престој во природа, а се издвојува по одличниот спа центар и пријателскиот персонал.

Погледнете ја понудата
Strazhite Hotel Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 1400 m
  • Од aеродромот: 163 km

Удобен и добро опремен хотел на неколку минути од почетната станица на гондолата и пешачката зона, нуди незаборавен одмор за семејствата и сите љубители на скијање и сноуборд, како и за сопствениците на кучиња.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt