Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Astoria Одлична цена

Хотел Асторија е еден од најпопуларните хотели во Сунчево Брег. Хотел Асторија се наоѓа веднаш на плажа во централното подрачје на градот. Изграден е во 2000 година, а реновиран во 2014 година. Исклучително популарен поради односот цена/квалитет.

Погледнете ја понудата
Hotel Baikal Одлична цена
  • Од плажа: 200 m

Хотелот Бајкал, класифициран како 3*, се наоѓа во централниот дел на Сунчев Брег, на 150 метри од широката песочна плажа и на околу 5 минути лесно пешачење од центарот на ова познато туристичко место.

Погледнете ја понудата
Hotel Kotva Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 200 m

200 м од плажа, 3 базена, ресторан, бар, игралиште, мини аква-парка, ресторан покрај мини аква-парк, козметички салон, работилница, сувенирница, менувачница, паркинг, вечерна анимација за деца и возрасни, масажа, доктор, фитнес, билијард, пинг понг, сауна.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours