Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Astoria Одлична цена

Хотел Асторија е еден од најпопуларните хотели во Сунчево Брег. Хотел Асторија се наоѓа веднаш на плажа во централното подрачје на градот. Изграден е во 2000 година, а реновиран во 2014 година. Исклучително популарен поради односот цена/квалитет.

Погледнете ја понудата
Hotel Baikal Одлична цена
  • Од плажа: 200 m

Хотелот Бајкал, класифициран како 3*, се наоѓа во централниот дел на Сунчев Брег, на 150 метри од широката песочна плажа и на околу 5 минути лесно пешачење од центарот на ова познато туристичко место.

Погледнете ја понудата
Hotel Kotva Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 200 m

200 м од плажа, 3 базена, ресторан, бар, игралиште, мини аква-парка, ресторан покрај мини аква-парк, козметички салон, работилница, сувенирница, менувачница, паркинг, вечерна анимација за деца и возрасни, масажа, доктор, фитнес, билијард, пинг понг, сауна.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt