Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Thassos Grand Resort Одличен квалитет

Овој фантастичен хотел се наоѓа на островот Тасос во областа Агиос Јоанис и на околу 19 км од главниот град Лименаса.Хотелот излегува на приватна плажа со песок и камчиња каде лежалките и чадорите за сонце се бесплатни за гостите од хотелот. Пешкирите за на плажа се бесплатни.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt