Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Kyprianos Препорака!
  • Од плажа: 200 m
  • Од центар: 350 m

Вила Кипријанос се наоѓа во мирна област на Едипсос во близина на црквата. Од морето е на околу 200 метри, а од термалните извори на околу 800 метри. Во близина на вилата има ресторани, кафетерии со пријатни градини под сенка, продавници за сувенири, пекари и таверни.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt