Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Tropical Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 1100 m
  • Од центар: 1500 m
  • Од aеродромот: 90 km

Хотелот се состои од главната зграда и приземните згради околу рецепцијата: лоби, главен ресторан, бар покрај базен, базен, чадори и лежалки покрај базен, игралиште и анимација за деца.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt