Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Aegean White Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 110 m
  • Од центар: 250 m

ила Aegean White е луксузен новоизграден објект, кој ги прими првите гости во 2019 година. Се наоѓа на 110 метри од плажата, додека центарот на Лептокарија е одалечен 250 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Afroditi Одлична цена
  • Од плажа: 0 m
  • Од центар: 400 m

Располага со двокреветни и трокреветни студија со и без софа и четворокреветно студио со стандардни кревети. Тие се наоѓаат на првиот кат од вилата. Повеќето студија имаат страничен поглед на морето или базенот.

Погледнете ја понудата
Vila Danai Одлична цена
  • Од плажа: 70 m
  • Од центар: 100 m

Вилата има рецепција и големо фоаје со мебел за одмор и седење. На приземјето има просторија во која гостите можат да ги остават работите на последниот ден од нивниот престој и да ја користат бањата за туширање.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt