Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Aegean White Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 110 m
  • Од центар: 250 m

ила Aegean White е луксузен новоизграден објект, кој ги прими првите гости во 2019 година. Се наоѓа на 110 метри од плажата, додека центарот на Лептокарија е одалечен 250 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Afroditi Одлична цена
  • Од плажа: 0 m
  • Од центар: 400 m

Располага со двокреветни и трокреветни студија со и без софа и четворокреветно студио со стандардни кревети. Тие се наоѓаат на првиот кат од вилата. Повеќето студија имаат страничен поглед на морето или базенот.

Погледнете ја понудата
Vila Danai Одлична цена
  • Од плажа: 70 m
  • Од центар: 100 m

Вилата има рецепција и големо фоаје со мебел за одмор и седење. На приземјето има просторија во која гостите можат да ги остават работите на последниот ден од нивниот престој и да ја користат бањата за туширање.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours