Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Thanassis Studios Препорака!
  • Од плажа: 300 m

Студиото Танасис се наоѓа на мирна локација во Лигија и е на околу 5 километри од главниот град Лефкас. На околу 400 метри се наоѓа главната улица со бројни ресторани и продавници, додека плажата е на околу 300 метри од плажата. На оддалеченост од 150 метри има автобуска станица од каде автобус оди до Лефкас неколку пати на ден.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt