Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Egeo 2* Препорака!

Хотел Егео 2* е помал, убаво и модерно опремен хотел опкружен со зеленило, на 5 минути од пристаништето во Лименас. Тоа е околу 600 метри од центарот на градот и 1 км од плажата Тарсанас. Тоа е вистинскиот избор за сите оние кои сакаат да бидат блиску до центарот, во тивка, пријатна средина и со одлична почетна точка за посета на самиот остров и околните плажи.

Погледнете ја понудата
Vila Zanet Ја издвојуваме оваа недела
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 100 m

Во непосредна близина на вилата има продавници, таверни и барови во кои можете да уживате на морскиот брег. Во нашата понуда располагаме со двокреветни студија, трокреветни студија и апартмани како и четирикреветни дуплекс апартмани.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt