Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Mariffela Препорака!
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 700 m

Вила Марифела се наоѓа во мирна средина, помеѓу големото пристаниште и плажата Парадизо, на оддалеченост од 300 метри од плажата Парадизо. Од центарот на градот е оддалечен околу 700 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Agapi Препорака!
  • Од плажа: 500 m
  • Од центар: 0 m

Вила Агапи се наоѓа во централниот дел на Неос Мармарас, во близина на црквата, помеѓу две пристаништа, на 150м од морето и 500м од градската плажа. Од плажата Парадизо е оддалечено околу 2 км.

Погледнете ја понудата
Vila Simonitiko Nova ponuda

апартманите Симонитико и градината Симонитико се вили лоцирани во заливот Симонитико, на околу 13 км од Неос Мармарас и околу 15 км од Торони. Тие се идеален избор за оние кои сакаат да уживаат во мир, тишина, приватност, опкружени со зеленило, во близина на песочно-камчеста плажа со природна сенка и кристално чисто море. Во непосредна близина на вилите се наоѓаат кампот Ставрос и ресторанот Тонис, познат по специјалитетите од морска храна.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours