Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Mariffela Препорака!
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 700 m

Вила Марифела се наоѓа во мирна средина, помеѓу големото пристаниште и плажата Парадизо, на оддалеченост од 300 метри од плажата Парадизо. Од центарот на градот е оддалечен околу 700 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Agapi Препорака!
  • Од плажа: 500 m
  • Од центар: 0 m

Вила Агапи се наоѓа во централниот дел на Неос Мармарас, во близина на црквата, помеѓу две пристаништа, на 150м од морето и 500м од градската плажа. Од плажата Парадизо е оддалечено околу 2 км.

Погледнете ја понудата
Vila Simonitiko Nova ponuda

апартманите Симонитико и градината Симонитико се вили лоцирани во заливот Симонитико, на околу 13 км од Неос Мармарас и околу 15 км од Торони. Тие се идеален избор за оние кои сакаат да уживаат во мир, тишина, приватност, опкружени со зеленило, во близина на песочно-камчеста плажа со природна сенка и кристално чисто море. Во непосредна близина на вилите се наоѓаат кампот Ставрос и ресторанот Тонис, познат по специјалитетите од морска храна.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt