Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Homer Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 60 m

Вила Хомер се наоѓа во центарот на Нидри на одлична локација, 60м од плажа и 17км од главниот град Лефкас. Во близина на вилата има ресторани, продавници и маркет. Автобусите застануваат на само 30 метри од вилата.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt