Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Evia_Altamar_Hotel_Barcino_Tours-8.jpg Одлична цена
  • Од плажа: 600 m

Хотелот нуди на гостите: рецепција, бар, a la carte ресторан, слатководен базен, услуга во соба, паркинг и безжичен интернет (бесплатно на јавни површини). Секоја соба содржи: бања со фен, балкон или тераса, клима уред, сателитска ТВ и мини бар.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt