Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Theodora Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 10 m
  • Од центар: 50 m

Вила Теодора е комплекс составен од пет вили чиј преден дел гледа кон море, а сместувачките единици се на неколку чекори од главниот дел на шеталиштето и плажата, на 5 метри.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt