Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Tasos_Filippos_hotel_Barcino_Tours-3.jpeg Одлична цена
  • Од плажа: 150 m

Од Лименас, главниот град и пристаништето е оддалечено околу 11 километри. Ова е вистинското место за оние кои сакаат целосен мир и релаксација во прекрасна природна средина. На само две минути пешачење од хотелот има прекрасна плажа.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt