Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Zanet Ја издвојуваме оваа недела
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 100 m

Во непосредна близина на вилата има продавници, таверни и барови во кои можете да уживате на морскиот брег. Во нашата понуда располагаме со двокреветни студија, трокреветни студија и апартмани како и четирикреветни дуплекс апартмани.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt