Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Aquaworld Belek by MP Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 100 m
  • Од центар: 3000 m
  • Од aеродромот: 30 km

Располага со приватна плажа и воден парк, опремен со спа и велнес центар. Хотелот нуди услуги за масажа и детски клуб. Гостите можат да уживаат во возбудливи спортови на вода, како што се нуркање, сурфање на ветер и кајакарство, или да уживаат во пијалок во барот.

Погледнете ја понудата
Hotel Granada Luxury Belek Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 2000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот Granada Luxury Belek се наоѓа во Белек. Оддалечен е околу 33 км од Анталија и околу 42 км од аеродромот во Анталија. Тој е еден од најлуксузните хотели во овој регион, а е погоден за семејства со деца поради самата содржина на хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_hoteli_Belek_Titanic_Deluxe_Golf_Belek-18.jpg Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 30 km

Hotel ima svoju peščanu plažu do koje se dolazi brodićem. Na plaži se ležaljke i suncobrani se ne plaćaju.Otvoreni i zatvoreni bazen, bazen sa morskom vodom, Aqua park, tursko kupatilo, fitnes, najveći Spa centar u Evropi, golf tereni(sa besplatnim prevozom do terena), teniski tereni, odbojka na plaži, bilijar, kuglanje, stoni tenis, sportovi na vodi, animacije, bioskop, muzički programi, Wi-Fi internet.

Погледнете ја понудата
Rixos Premium Belek Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 35 km

Услугата што ја нуди хотелот е All Inclusive All Inclusive, отворено бифе на база на самопослужување со голем избор на храна и пијалоци. Покрај главниот ресторан, има 4 a la carte ресторани, детски ресторан, 9 барови, слаткарница.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt