Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Aquaworld Belek by MP Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 100 m
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 30 km

Располага со приватна плажа и воден парк, опремен со спа и велнес центар. Хотелот нуди услуги за масажа и детски клуб. Гостите можат да уживаат во возбудливи спортови на вода, како што се нуркање, сурфање на ветер и кајакарство, или да уживаат во пијалок во барот.

Погледнете ја понудата
Hotel Kirman Belazur Resort & Spa Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 40 km

Kirman Belazur Resort & Spa се наоѓа во областа Богазкент, на околу 40 километри од аеродромот во Анталија, во близина на Белек. Хотел со одлична цена и квалитет, препорака за семејства, но и за оние кои сакаат романтичен одмор.

Погледнете ја понудата
Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 35 km

Хотел Limak Atlantis Deluxe 5 * се наоѓа во Белек. Тоа е околу 45 километри од центарот на Анталија и околу 35 километри од аеродромот. Одличен хотел и препорака за сите типови гости. За љубителите на голф, овој комплекс се наоѓа на оддалеченост од 1км до 9км од теренот за голф, а хотелот на своите гости им обезбедува бесплатен шатл-автобус до теренот со доплата.

Погледнете ја понудата
Hotel Granada Luxury Belek Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 2000 m
 • Од aеродромот: 42 km

Хотелот Granada Luxury Belek се наоѓа во Белек. Оддалечен е околу 33 км од Анталија и околу 42 км од аеродромот во Анталија. Тој е еден од најлуксузните хотели во овој регион, а е погоден за семејства со деца поради самата содржина на хотелот.

Погледнете ја понудата
Rixos Premium Belek Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 35 km

Услугата што ја нуди хотелот е All Inclusive All Inclusive, отворено бифе на база на самопослужување со голем избор на храна и пијалоци. Покрај главниот ресторан, има 4 a la carte ресторани, детски ресторан, 9 барови, слаткарница.

Погледнете ја понудата
Crystal Club World Of Colours Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 450 m
 • Од aеродромот: 40 km

Поновиот хотел, кој се наоѓа во регионот Богазкент во Белек, на сопствена плажа, обезбедува услугата Ultimate All Inclusive претставува одличен сооднос цена-квалитет.

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt