Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Aquaworld Belek by MP Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 100 m
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 30 km

Располага со приватна плажа и воден парк, опремен со спа и велнес центар. Хотелот нуди услуги за масажа и детски клуб. Гостите можат да уживаат во возбудливи спортови на вода, како што се нуркање, сурфање на ветер и кајакарство, или да уживаат во пијалок во барот.

Погледнете ја понудата
Hotel Kirman Belazur Resort & Spa Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 40 km

Kirman Belazur Resort & Spa се наоѓа во областа Богазкент, на околу 40 километри од аеродромот во Анталија, во близина на Белек. Хотел со одлична цена и квалитет, препорака за семејства, но и за оние кои сакаат романтичен одмор.

Погледнете ја понудата
Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 35 km

Хотел Limak Atlantis Deluxe 5 * се наоѓа во Белек. Тоа е околу 45 километри од центарот на Анталија и околу 35 километри од аеродромот. Одличен хотел и препорака за сите типови гости. За љубителите на голф, овој комплекс се наоѓа на оддалеченост од 1км до 9км од теренот за голф, а хотелот на своите гости им обезбедува бесплатен шатл-автобус до теренот со доплата.

Погледнете ја понудата
Hotel Granada Luxury Belek Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 2000 m
 • Од aеродромот: 42 km

Хотелот Granada Luxury Belek се наоѓа во Белек. Оддалечен е околу 33 км од Анталија и околу 42 км од аеродромот во Анталија. Тој е еден од најлуксузните хотели во овој регион, а е погоден за семејства со деца поради самата содржина на хотелот.

Погледнете ја понудата
Rixos Premium Belek Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 35 km

Услугата што ја нуди хотелот е All Inclusive All Inclusive, отворено бифе на база на самопослужување со голем избор на храна и пијалоци. Покрај главниот ресторан, има 4 a la carte ресторани, детски ресторан, 9 барови, слаткарница.

Погледнете ја понудата
Crystal Club World Of Colours Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 450 m
 • Од aеродромот: 40 km

Поновиот хотел, кој се наоѓа во регионот Богазкент во Белек, на сопствена плажа, обезбедува услугата Ultimate All Inclusive претставува одличен сооднос цена-квалитет.

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours