Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Krit_Retimno_Hotel_Theartemis_Palace-18-1.jpg Препорака!
  • Од плажа: 100 m
  • Од центар: 800 m
  • Од aеродромот: 81 km

Ова е исклучителен хотел со прекрасно опкружување, елегантни и удобни соби, како и голем опсег на капацитети, создаваат мирна атмосфера и го прават идеален за релаксација.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt