Дестинација: Виена – март
Во цената е вклучено:
– Директен лет Скопје – Виена – Скопје со рачен багаж до 8 кг.
– Хотелско сместување 3 и 4* на база 4 ноќевања со појадок
– Повратен трансфер на дестинацијата
– Цена по лице од 475 еур

Испратете ни го вашиот впечаток:

Početna
Hit ponude
Kontakt