First Minute понуда на Barcino

– Турција со авион –

Подготвивме специјална акција за сите фанови на Турција:

10-15% попуст за уплати во целост + бесплатен трансфер од Скопје до аеродром
* Полетување од аеродромот во Ниш кон аеродромите Анталија и Аланија.
– Бесплатен трансфер од Скопје до аеродром важи доколку се уплати аконтација од најмалку 30%.

-Грција апартманско сместување –

Летото е поблиску отколку што мислите – испланирајте го одморот на време! Искористете го попустот од 10% за целосно уплати! Комплетната понуда на апартмани во Грција погледнете ја ТУКА.

-Хотелско сместување во Грција – издвојуваме од понудата –

Хотел Tropical 4 *, Фурка

Специјална понуда за Хотел Tropical 4* – цена 99 евра по лице!

Датум на патување: 20 – 25.05.2022 / 5 ноќевања
-Бесплатно сместување за две деца до 18 години.
-Трето возрасно лице бесплатно во хотелот.

Датум на патување: 21 – 24.05.2022 / 3 ноќевања + превоз
-Бесплатно сместување за две деца до 18 години.
-Трето возрасно лице бесплатно во хотелот.

Понудата за Hotel Tropical 4 * погледнете ја ТУКА.

Египет / Хургада

Дали би сакале да летувате во Хургада? Тогаш ќе ви се допадне нашата понуда:

10% попуст за уплати во целост + бесплатен трансфер од Скопје до аеродром
* Поаѓање од аеродромот во Ниш до аеродромот во Хургада.*

За повеќе информации Целосната хотелска понуда во Хургада погледнете ја ТУКА.

Резервации за патувањата, можете да ни се јавите на 023290590 или во посетете ја нашата канцеларија во East Gate Mall.

Barcino Tours – Ваш партнер за цел живот!

Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt