Акции

***HAPPY WEEKEND***

26.05 – 28.05.2023.

ГРЦИЈА

АПАРТМАНСКО СМЕСТУВАЊЕ

-15%  попуст за  сите вили  од нашата понуда и поаѓања до 15.06.2023 година.

ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ

Hotel Oscar 3*, Nidri – 30%  попуст за уплата во целост за цела сезона + бесплатен превоз за датуми 01.06. и 11.06.

ТУРЦИЈА

Регионот Анталија

– 10%  попуст за уплати во целост за  сите хотели  од нашата понуда 24.06 – 6 ноќевања/8 дена

Кушадаси

– 12%  попуст за поаѓање на 09.06. и 10% попуст на сите останати поаѓања за  сите хотели  во понудата

БУГАРИЈА

– 5%  попуст за уплати во целост за  сите хотели  од нашата понуда

ЕГИПЕТ

Термини за 6 ноќевања, Air Cairo, поаѓања 02.06. и 09.06:

El Karma Aqua Beach 4*– стандардна соба со поглед на базен –  459 Eur 

(дете до 13,99 – 399 Eur, второ дете до 06,99 – 399 Eur, второ дете од 07 до 13,99 – 459 Eur)

Seagull Beach Resort 4*– Стандардна соба –  479 евра 

(прво дете до 12,99 – 399 евра, второ дете до 05,99 – 399 евра, второ дете од 06 до 12,99 – 479 евра)

Kairaba Aqua Mondo 5*цена за возрасен  559 евра 

(прво дете до 13,99 – 399 евра, второ дете до 06,99 – 399 евра, второ дете од 07 до 13,99 – 538 евра)

Caribbean World Resort Soma Bay 5*– цена за возрасен  579 евра 

(прво дете до 13,99 – 399 евра, второ дете до 06,99 – 399 евра, второ дете од 07 до 13,99 – 538 евра)

Labranda Royal Makadi 5*– цена за возрасен 629 евра 

(прво дете до 11,99 – 399 евра, второ дете до 05,99 – 399 евра, второ дете од 07 до 11,99 – 538 евра)

*Доплатата за еднокреветна соба е 100 евра за хотели со 4*, додека 150 евра за хотел со 5*

АТИНА

МАЈ, Скопје

5 ноќевања со појадок и трансфер.

Цена по лице од  530 евра  по лице.

Во цената е вклучено:

Повратен авионски билет со сите даноци и рачен багаж

Сместување на база ноќевање со појадок

Трансфер

1 ДЕН СКОПЈЕ – АТИНА

Лет од Скопје по ред на летање. Пристигнување во Атина Трансфер до хотел. Ноќевање.

ОД 2-РИ ДО ПОСЛЕДЕН 

Доручекот. Обезбедено слободно време за факултативни излети и индивидуални активности. Ноќевање.

ПОСЛЕДЕН ДЕН АТИНА – СКОПЈЕ

Доручек. Одјавување од хотелот. Трансфер до аеродром. Полетување за Скопје според распоредот на летање.

Početna
Hit ponude
Kontakt