Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Avio_Krit_Hotel_Golden_Beach-2.jpg Препорака!
  • Од плажа: 20 m
  • Од центар: 10 m
  • Од aеродромот: 27 km

гостите на хотелот имаат на располагање 24-часовна пред бирото, главен ресторан, лоби бар, Wi-Fi интернет, лифт, базен, како и базен на покривот целосно реновиран за сезоната 2019 година, крпи за плажа и базен

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt