Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Oscar Nova ponuda
  • Од плажа: 450 m
  • Од центар: 200 m

Хотел Оскар 3* се наоѓа на 200м од центарот на одморалиштето и на околу 700м од градската плажа. Се наоѓа на главната улица и во близина има бројни продавници, кафулиња, ресторани и таверни.

Погледнете ја понудата
Vila Homer Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 60 m

Вила Хомер се наоѓа во центарот на Нидри на одлична локација, 60м од плажа и 17км од главниот град Лефкас. Во близина на вилата има ресторани, продавници и маркет. Автобусите застануваат на само 30 метри од вилата.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt