Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Grand Platon Одлична цена
  • Од плажа: 300 m

Во непосредна близина на хотелот се наоѓа една од најубавите и наградуваните плажи на Олимписката ривиера. Неговата совршена локација гарантира мирен и исполнет одмор. Сите соби во хотелот имаат поглед кон градината и базенот.

Погледнете ја понудата
Hotel Cosmopolitan Одличен квалитет
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 500 m

Хотел Cosmopolitan се наоѓа на влезот во Паралија, на околу 200 метри од песочната плажа. Овој новоизграден хотелски комплекс на своите гости им нуди сместување во луксузно опремени соби и уживање во многубројните содржини.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt