Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Tasos_Alexandra_beach_spa_hotel_Barcino_Tours-10.jpeg Одличен квалитет

Hotel Alexandra Beach & Spa е на околу 1,5 км од Потос во јужниот дел  на островот Тасос. Овој хотелски комплекс се наоѓа на самата плажа и е еден од хотелите со најдолга традиција на островот. Се состои од неколку згради во кои се сместени собите. Според изгледот и капацитетите, хотелот е најпогоден за семејства, иако поради спа центарот и близината на Потос, во него можат да најдат задоволство и паровите.

Погледнете ја понудата
Vila Maria Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 120 m
  • Од центар: 20 m

Тоа е левото крило на зградата и е составен дел на комплексот, чиј друг дел е Апартмани Марија. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, четворокреветни и петкреветни апартмани.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt