Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Archipelagos Residence Препорака!
 • Од плажа: 1500 m
 • Од центар: 900 m
 • Од aеродромот: 85 km

Archipelagos Residence е хотел со 3 * во Ретимно, со одлична локација, на само 10 минути пешачење од центарот и стариот дел на Ретимно, и околу 80 метри (од другата страна на улицата) од помалата песочно-карпеста плажа Деспотико.

Погледнете ја понудата
Hotel Achillion Palace Одлична цена
 • Од плажа: 250 m
 • Од aеродромот: 74 km

Хотелот Achillion Palace се наоѓа во центарот на Ретимно, на само 10 минути пешачење од Стариот град, каде што тесните улички со атрактивни продавници за сувенири, ресторани и кафулиња можат да ве одведат до тврдината Фортеза или до Венецијанското пристаниште.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Krit_Retimno_Hotel_Atlantis_Beach-18.jpg Одличен квалитет
 • Од плажа: 50 m
 • Од центар: 1500 m
 • Од aеродромот: 80 km

Хотелот се наоѓа преку плажата (преминувајќи ја улицата) во мирен дел на Ретимно. Песочната плажа е долга 12 километри, со кристално чиста вода и е наградена со сино знаме.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Krit_Retimno_Hotel_Ikones_Suites-3.jpg Одличен квалитет
 • Од плажа: 30 m
 • Од центар: 2000 m
 • Од aеродромот: 80 km

Хотелот е целосно реновиран во современ, елегантен стил и е исклучиво за возрасни. Елегантните ентериери, дизајнерскиот мебел и многу внимателно опремените апартмани го прават вашиот престој во овој хотел удобен и луксузен.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours