Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Memphis Препорака!

Вила Мемфис се наоѓа на границата помеѓу новиот и стариот Сарти, веднаш до хотелот Плаза. Се наоѓа на 200 метри од плажа и 300 метри од центарот. Во непосредна близина има супер маркети, таверни и детско игралиште. Вилата се наоѓа во мирна средина.

Погледнете ја понудата
Vila Sarti Inn Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 120 m
  • Од центар: 80 m

Vila Sarti Inn е модерен објект кој се наоѓа во централниот дел на стариот дел на Сарти, на само 120 метри од плажата. Во непосредна близина се наоѓа мегамаркет, како и неколку помали маркети.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt