Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Ourania Одличен квалитет
  • Од плажа: 800 m
  • Од центар: 300 m

Во нашата понуда располагаме со двокреветни и трокреветни студија кои се комплетно реновирани пред две сезони. Сите студија се наоѓаат на приземје, а некои студија имаат француски балкон и гледаат на улица.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt