Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Maria Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 120 m
  • Од центар: 20 m

Тоа е левото крило на зградата и е составен дел на комплексот, чиј друг дел е Апартмани Марија. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, четворокреветни и петкреветни апартмани.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt