Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Ayaz Aqua Hotel Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 30m m
  • Од центар: 4000 m
  • Од aеродромот: 40 km

Главен ресторан на база отворено бифе, хотелска услуга е all inclusive, a la carte ресторан, бар покрај базен. Хотелот располага со 4 базени за деца и возрасни, фитнес, анимација за деца и возрасни, пинг-понг, пикадо, билијард... Интернетот е бесплатен на јавните површини на хотелот. 

Погледнете ја понудата
Baia Bodrum Hotel Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 48 km

Главен ресторан на база отворено бифе-самопослужување, бар покрај базен, бар на плажа, лоби бар, 2 a la carte ресторани, од кои едниот е рибен, диско, лекар, конференциска сала, анимација за деца и возрасни, амам, детски базени и возрасни. 

Погледнете ја понудата
Hotel Costa 3S Beach Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 7000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот располага со ресторан, два бара, базен, детски базен, теретана, турска бања, сауна, WiFi во лобито на хотелот, пинг-понг, билијард, пикадо, детско игралиште… Се доплаќа интернет катче, масажи и третмани, спортови на вода, доктор, перална и пеглање.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours