Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Amphora Одлична цена
  • Од плажа: 50 m
  • Од центар: 800 m

Во склоп на зградата има надворешен базен и поплочен двор, а има и бесплатен паркинг, сеф, лифт, рецепција достапна 24 часа, услуга во соба. Wi-Fi е бесплатен за користење во лобито на хотелот. Пространа ресторанска тераса со поглед на море.

Погледнете ја понудата
Hotel Buyuk Berk Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 20 m

Ресторан, детски базен (со лизгалки) и 2 базени за возрасни опкружени со палми, млазен поток, вештачки бранови. Покрај тоа, нуди пинг-понг, одбојка на плажа, фитнес центар со најнова технологија.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt