Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Krit_Retimno_Hotel_Kyma_Suites_Beach-57.jpg Одличен квалитет
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 500 m
  • Од aеродромот: 80 km

Го препорачуваме хотелот на секој кој сака луксузен одмор во хотел лоциран на прекрасно шеталиште, на дофат на сите капацитети што ги нуди неверојатниот стар град Ретимно.

Погледнете ја понудата
Hotel Minos Mare Одличен квалитет
  • Од плажа: 40 m
  • Од центар: 400 m
  • Од aеродромот: 78 km

Хотелот Minos Mare се наоѓа на широка песочна плажа во Платанијас, на 4 км од центарот на Ретимно. Заедно со соседниот хотелски комплекс Minos Mare Royal 5*, прави исклучително одморалиште за незаборавен одмор на Крит.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grčka_Hoteli_Avio_Retimno_Hotel_Nefeli-31.jpg Препорака!
  • Од плажа: 200 m
  • Од aеродромот: 75 km

Хотел Nefeli се наоѓа во Платанијас, на само 5 километри од Ретимно, со редовен градски автобуски превоз. Последен пат е реновиран во 2017 година. Од аеродромот во Ираклион е на околу 75 километри.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Krit_Retimno_Hotel_Rethymno_Residence-1.jpg Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 200 m
  • Од aеродромот: 69 km

Хотел Rethymno Residence е хотел со 4 * кој е целосно реновиран во периодот 2016-2017 година. Се наоѓа во Аделианос Кампос, на помалку од 200 метри од песочна плажа и 6 километри од центарот на градот Ретимно.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt