Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Costa Bitezhan Beach Одлична цена
  • Од центар: 6000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот располага со ресторан, бар покрај базен и лоби бар, базен, детски базен, анимација, пикадо, пинг-понг, детско игралиште, сауна, турска бања. Се доплаќа за масажи и третмани, спортови на вода, лекар, перење и пеглање алишта. 

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt