Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel DoubleTree by Hilton Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 55 km

Хотел DoubleTree by Hilton 4 * се наоѓа во центарот на Кемер. Од аеродромот во Анталија е оддалечен на 55 километри. Овој хотел е реновиран во 2018 година и е со одличен квалитет. Тој е одличен избор за сите видови гости.

Погледнете ја понудата
Hotel Pirates Beach Club Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 0 m

Базени за деца и возрасни, тобоган за деца, фитнес центар, сауна, турска бања, парна бања, тениски терени, пинг-понг, стрелаштво, одбојка на плажа, мини голф, кошарка, пикадо, билијард, детско игралиште, детско диско и анимирана програма во согласност со концептот на хотелот.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt