Филтри

Филтри

Број на звездички

Одалеченост од плажа

Оддaленост од aеродром

Опременост нa хотелот

Опременост нa собите

Тип нa соби

Поглед

Тип нa гости

Тип нa услугa

Aктивности

Ponuda

Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa 5* Препорака!
  • Од центар: 5 m
  • Од aеродромот: 6 km

Овој сеопфатен хотел од светска класа нуди супериорна услуга за пријателите, паровите и семејствата кои бараат забавен одмор на Карибите.

Погледнете ја понудата
Hotel Eden Roc Cap Cana 5* Одличен квалитет
  • Од плажа: 3000 m
  • Од центар: 100000 m
  • Од aеродромот: 15 km

Располага со 65 луксузни сместувачки единици, од луксузен бутик, вили со приватни базени до елегантно дизајнирани апартмани лоцирани директно на плажа, како и четири неодамна претставени, шармантни океански вили, кои повторно нудат целосна приватност на секој гостин.

Погледнете ја понудата
Hotel Excellence Punta Cana 5* Сцецијална понуда
  • Од aеродромот: 65 km

Располага со два базени со џакузи и бар и еден во форма на тераса. Располага со 8 ала карт места, разни барови, Спа, диско, летен салон, бутици, казино, медицинска услуга..

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt