Почетна страна Hurgada

Поминете го вашиот меден месец во Египет

Доколку љубовта сте ја крунисале со брак и сакате да прославите на некое романтично место, ви ги предлагаме идеалните хотели за оваа пригода во земјата во која се роди љубовта на Клеопатра и Цезар.

Medeni mesec u Egiptu

Хотели за меден месец

Оаза на мирот Хотел Sentido Palm Royale ви ја отвори вратата и ќе го обезбеди остатокот што го заслужувате. Прекрасна плажа со зона за релаксација ќе придонесе да заборавите на сè и целосно да ги потопите вашите сетила во сите привлечности на пустината и морето. Пространите соби, пријателскиот персонал и добрата храна само ќе го зголемат уживањето во вашиот меден месец .

Одлична препорака за меден месец е исто така Хотел Albatros Citadel. Собите со поглед на море се подготвени ова лето за сите кои сакаат да бидат во најубавиот поглед на уште поубавото Црвено море, кое ги остава сите без здив. Прекрасни плажи, базени и анимација, ќе ви бидат на услуга за да го направат вашето време во овој хотел незаборавно.

Друга препорака за младенците е дефинитивно Хотел Steigenberger Pure Lifestyle кој со своите содржини може да им пружи идеални можности на сите кои решиле токму таму да ја прослават својата љубов. Одличен хотел со мир во кој треба да уживате, голем терен за голф покрај плажа, персонал кој ќе ви биде на услуга за време на вашиот престој и многу содржини меѓу кои и самата Мемша ќе ви помогнат да ги задржите Египет и вашиот меден месец засекогаш во најубав можен спомен!

Земјата на фараоните, љубовта, морето и песокот е подготвена да ве пречека и да заплови со вас во брачните води и да се вратите во оваа прекрасна, магична земја во наредните години! За да резервирате аранжман за вашиот меден месец, јавете ни се на еден од броевите или посетете не во најблиската филијала.

Понудете хотели одлични за меден месец во Египет

Početna
Hit ponude
Kontakt